Экономика

Корупційні дії митниці перешкоджають роботі європейського бізнесу в Україні — представники німецької компанії

Ready to build innovative IoT solutions that rethink the FUTURE? WE CAN. Our goal is 1000 times BTC
Founded at Harvard University,Atrl is an IoT-based,contactless identification system that empowers retailers to identify and better serve their customers .Blockchain wallet,Atrl is FUTURE!!!
Joinhttps://t.me/atrltoken
Bitcoins,ビットコイン,暗号通貨,litecoin,bitcoin,BTC,比特币,區塊鏈,比特幣,莱特币,以太币,huobi,binance,coinbase,Bithumb,Bitfinex,ethereum,btc,arcblock,atrlcoin,bitcoin blockchain wallet,blockchain fees ,blockchain ledger,blockchain,finance,blockchain apps,how to buy bitcoins blockchain,cryptocurrency blockchain,blockchain implementation,define blockchain,ether blockchain,blockchain,nucleus,blockchain,wallet,what is blockchain,internet money,ブロックチェーン,블록 체인,비트 코인,atrltoken,blockchain info,blockchain technology,bitcoin usd blockchain,bitcoin or blockchain,startups on blockchain,Crowdfunding,IoT patented technology,ION,Nucleus’s proprietary IoT sensor,ORBIT,Blockchain information exchange,NEURON,Deep Learning Campaign platform,nCash,Utility Token,Blockchain Technology,Neural Networks,Initial Coin Offering,Loyalty points,blockchain explained,blockchain stock,blockchain wallet,blockchain,technology,blockchain bitcoin,blockchain bitcoin wallet,blockchain basics,blockchain book,blockchain bitcoin cash,blockchain buy bitcoin,blockchain banking,blockchain bootcamp,blockchain berkeley,blockchain bubble,blockchain capital,blockchain,developer jobs,blockchain d h,blockchain вход,blockchain etf,blockchain expo,blockchain education,blockchain ethereum,blockchain graphic,blockchain global limited,blockchain gambling,blockchain global merger,blockchain healthcare,blockchain hash,blockchain wallet,what is blockchain,blockchain info,blockchain technology,what is blockchain technology,blockchain explained,blockchain for dummies,ethereum blockchain,how does blockchain work,blockchain bitcoin wallet,bitcoin wallet blockchain,blockchain technologies,blockchain login,blockchain wiki,bitcoin blockchain,blockchain bitcoin,blockchain supply chain,bitcoin price,비트코인 탄생의 비밀,btc change ,Немного монет,блок цепи,Bloc de chaîne,BLOK),De bits de pièces de monnaie,litecoin ltc,omisego omg,aragon ant,augur rep,bat,civic cvc,dash,decred drc,district0x dnt,eos,etherclassic etc,funfair,gnosis gno,golem gnt,salt,DIGITAL CURRENCY,BCC,以太坊,莱特币,以太经典,量子链,Poloniex,Bittrex,Poloniex(BTC),Bittrex(BTC),OKCoin国际,OKEX,Bitstamp,Coinbase,Bitfinex,Liqui,Bithumb,Coincheck,BitFlyer,BtcBox,火币网(BTC),币安,币安(BTC),Gate.io,Gate.igOne(BTC),ZBZB(BTC),exxexx(BTC)
Artl

Корупційні схеми на українській митниці – нові виклики для європейського бізнесу

16 червня об 11-00 в УНІАН відбудеться прес-конференція на тему: «Корупційні схеми на українській митниці – нові виклики для європейського бізнесу». Мова піде про безпрецедентну ситуацію, що стрімко розвивається між дистриб’юторами відомої європейської компанії та представниками української митниці, а саме: відверте свавілля з метою незаконного збагачення, яке чиниться українською митницею проти всесвітньовідомої німецької компанії «VAN HEES», чия продукція експортуються більше ніж до 70 країн світу. Сертифікацію продукції «VAN HEES» проводить організація LIoyd’s Register Quality Assurance GmbH згідно з рекомендаціями Міжнародного Харчового Стандарту (IFS), але українські митники вирішили поставити під сумнів стандарти європейських лабораторій, створили корупційну «схему» й намагаються вимагати хабарі з багатьма нулями. Про нові методи корупційної діяльності української митниці, про «рекорди з креативності» у корупційних схемах, про імена чиновників та суми хабарів, а також про ставлення європейського бізнесу до шантажу по-українські буде повідомлено під час прес-конференції. Учасники заходу нададуть документи та матеріали, а також оголосять два звернення: до колег-підприємців не ставати жертвами митного свавілля, не «купувати» страх, а захищати свої законні права усіма доступними правовими європейськими методами; до Уряду України та правоохоронних органів з проханням негайно втрутитися в ситуацію з метою збереження позитивного іміджу країни у європейській спільноті. Учасники: представники компанії VAN HEES (Німеччина); директор компанії ВІКОС (дистриб’ютор VAN HEES в Україні) Віктор Собець; адвокат Володимир Тарасюк; інспектор Ради бізнес-омбудсмена Володимир Куценко (вул.Хрещатик, 4, конференц-зал). До участі запрошуються представники Держспоживслужби, провідні експерти  у сфері стандартизації, безпеки, якості та гігієни продуктів харчування. Потрібна акредитація. Телефон: 044-498-07-64.

65% жителей приморских городов Одесской области пользуются мобильным интернетом. Таковы данные исследования, проведенного компанией «Active Group» в городах Одесской области. При этом 66% из тех, кто использует мобильный Интернет сказали, что используют эту услугу ежедневно (24% — по несколько раз в день), 27% тех, кто использует мобильный Интернет утверждают, что пользуются им раз в неделю, и лишь 7% сказали, что используют его раз в месяц или реже.

Таким образом, мобильный Интернет уже стал неотъемлемой частью жизни большинства городского населения Одесской области, а качество и доступность предоставления услуг мобильного интернета выходит на первый план в конкуренции между мобильными операторами.

Однако несмотря на сильнейшую конкуренцию между мобильными операторами, 53% опрошенных оказались недовольны услугами мобильного Интернета, и 66% — недовольны динамикой развития мобильного Интернета в Украине в целом.

При этом главная претензия к качеству услуг заключается в скорости соединения. Этот показатель опрошенные оценили в 3,2 по пятибалльной шкале, в то время как адекватность цены оценили в 4,1 балл, а доступность – в 3,9 по пятибалльной шкале.

Динамичность рынка подтверждает и 2/3 опрошенных, которые сказали, что они рекомендуют своего оператора своим друзьям.

Что касается конкретных операторов, то их оценка напрямую зависит от оценки качества предоставления мобильного Интернета.

03 -слайд3

3G от оператора Киевстар по отзывам клиентов в исследуемых городах работает стабильно однако максимальную оценку клиенты ему поставили лишь в двух городах. Оценка качества оператора Vodafone очень полярная: хотя покрытие есть не во всех городах, там где оно есть,  мобильный Интернет получает у клиентов максимальную оценку. 3G от Lifecell хоть и присутствует во всех исследуемых населенных пунктах, в четырех городах получило минимальную оценку из возможных, а максимальную – только в пгт Курортное.

02 -слайд1

03 -слайд2

Опрос проводился в период 30-31 июля в приморских городах Одесской области. Всего опрошено 2543 респондента. Погрешность составляет 2,7%

Іноземні власники херсонських підприємств «Харістрон» і «Глобал-Інвест» просять українську владу захистити їхні інвестиції

Американський і турецький власники херсонських аграрних підприємств «Харістрон» і «Глобал-Інвест» звернулися до президента України Петра Порошенка, генерального прокурора і директора Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) з проханням захистити їхні інвестиції від незаконного відчуження і не допускати блокування роботи підприємств через безпідставні перевірки працівниками прокуратури. Про це на прес-конференції в УНІАН повідомив Грег Лайтфут, який є представником інвесторів Еррола Каракаша (США) і Ахмета Кодана (Туреччина).

«Від імені іноземних інвесторів, від імені бізнесменів США я звертаюся до президента України, до генерального прокурора, директора НАБУ з проханням зупинити свавілля прокуратури, захистити іноземних інвесторів і взяти на контроль цю справу», — сказав Лайтфут. За його словами, іноземні інвестори «Харістрон» і «Глобал-Інвест» дуже розчаровані спробами правоохоронців блокувати роботу компаній, які вирощують на орендованій землі ячмінь, пшеницю, соняшник, томати, цибулю та інші сільськогосподарські культури. При цьому Лайтфут впевнений, що допомога і розуміння української влади сприятимуть подальшій успішній роботі підприємств, на яких працевлаштовано близько 400 жителів села Надеждівка Херсонської області. «Ми маємо намір продовжувати працювати в Україні, оскільки тут гарне місце для розвитку. Але нам потрібно відновити довіру до української влади… Ми бачимо великі можливості для роботи наших підприємств, для експорту нашої продукції», — зазначив він. Присутня на прес-конференції адвокат цих іноземних інвесторів Євгенія Бела зазначила, що з квітня 2015 року стосовно цих херсонських підприємств було відкрито 2 адміністративні справи та 3 кримінальних провадження. «Під час кримінальних проваджень було проведено 7 обшуків… Проводяться всі дії, щоб заблокувати роботу підприємств. При цьому працівники не мають можливості отримати в повному обсязі свою зарплату, оскільки підприємства не змогли обробити в цьому році свою землю і, відповідно, зібрати врожай», — зазначила вона. У свою чергу юрист підприємств Олена Козачек повідомила на прес-конференції, що з цієї причини компанії на даний момент працюють на збиток, однак, не йдуть на вимушені звільнення працівників. «Підприємства намагаються працювати, зазнають збитків. При цьому вони зберігають робочі місця. Податки підприємства сплачують в повному обсязі», — сказала вона. Довідка УНІАН. Приватне підприємство «Харістрон», зареєстроване в Херсоні, орендує 19,9 га землі, на яких вирощує кавуни і ячмінь. Підприємство створене у 2003 році Халдуном Гумуштекіним і Ахметом Коданом. У 2008 році Гумуштекін зняв з себе всі повноваження директора і продав Кодану підприємство за 700 тис. дол. У 2016 році Еррол Каракаш викупив у Кодана всю його частку і став одноосібним власником «Харістрона». Компанія «Глобал-Інвест», зареєстрована в Херсоні, орендує 3 тис. га землі, на яких вирощує кавуни, ячмінь, пшеницю, соняшник, томати, болгарський перець, цибулю та інші сільськогосподарські культури. Підприємство створене у 2005 році Коданом і Гумуштекіним. У 2008 році Гумуштекін продав свою частку в розмірі 49% Кодану. У 2011 році Каракаш купив 50% статутного капіталу компанії у Кодана. З 2014 року Кодан володіє 45% «Глобал-Інвест», Каракаш – 54%, Гумуштекін – 1%.

 

http://press.unian.ua/press/1437937-inozemni-vlasniki-hersonskih-pidpriemstv-haristron-i-global-invest-prosyat-ukrajinsku-vladu-zahistiti-jihni-investitsiji.html

У инвесторов из США и Турции отбирают уникальные аграрные предприятия стоимостью в десятки миллионов долларов

26 июля в 11.30 в УНИАН состоится пресс-конференция на тему: «Беспрецедентная ситуация в Херсонской области: у инвесторов из США и Турции отбирают уникальные аграрные предприятия стоимостью в десятки миллионов долларов». Читать далее

Спиридонов: повышение тарифов – проверка гражданского общества

Политический консультант Николай Спиридонов в эфире интернет-телевидения Activetv.media заявил, что очередное повышение тарифов на коммунальные услуги необоснованно. Власть просто в очередной раз залазит в карман населения с чем нельзя мириться. Читать далее

Владимир Стус: мир на пороге нового экономического мегаобвала

Аналитик, прогнозист Владимир Стус в эфире интернет-телевидения Activetv.media заявил, что мировой финансовый кризис перешел из дефляционной к инфляционной фазе. Как следствие, нас ожидает грандиозный обвал, который выйдет даже за пределы финансовой сферы. Читать далее

Карл Волох: українці бідніють через об’єктивні причини

Член громадського люстраційного комітету, громадський діяч Карл Волох в ефірі інтернет-телебачення Activetv.media заявив, що рівень життя населення українців впав на 80% через об’єктивні причини, а не через відсутність реформ. Реформи мали би вплинути на економічну ситуацію у країні, але вони, на жаль, не робляться «із сьогодні на завтра». Читать далее

Госфинансирование партий – первый шаг к их независимости

Аналитик Донецкой областной организации Комитета избирателей Украины Роман Кисленко в эфире интернет-телевидения Activetv.media заявил, что закон о государственном финансировании партий – необходимый шаг на пути в Европу, где подобная практика широко распространена. Но это всего лишь первый шаг в партийной реформе, который никак не ликвидирует проблему зависимости партий от финансово-промышленных групп. Читать далее

Балашов: проблемы богатства страны решаются свободой, а не правительством

Лидер либертарианской партии «5.10» Геннадий Балашов в интервью политическому консультанту Николаю Спиридонову в эфире интернет-телевидения Activetv.media заявил, что решить экономические проблемы Украины можно создав безналоговое государство. Тогда к нам потянутся инвесторы как с Европы, так и с России. Читать далее