Валерій Пільгун: до виборів у районні ради потрібно створити загальноміський координаційний штаб

Громадський діяч Валерій Пільгун в ефірі інтернет-телебачення Activetv.media висловив думку, що для забезпечення прозорого та чесного процесу виборів до районних рад, необхідно створити штаб, який би комунікував із киянами та допомагав захищати їх інтереси.

радаВалерій Пільгун упевнений, що наразі вибори мають на меті захист інтересів партій та кандидатів у депутатів. Тому тим партіям, які все ж таки націлені на роботу із виборцями, слід створити єдиний штаб, де б громадяни змогли відчути себе повноправними учасниками виборчого процесу. У такому штабі можна буде перевірити реальність наповнення програм кожного із кандидатів, прийняти участь у суспільному обговоренні питань чи навіть висловитися щодо актуальних проблем свого району.

Важливо, аби такі штаби складалися із професіоналів. Там необхідні соціологи, які б забезпечували виборців об’єктивною інформацією щодо суспільної думки. Політтехнологи мають потурбуватися про хід виборчого процесу, та залучення якомога більшої кількості виборців до цього. Найголовніше, вони повинні пояснити, чому виборець має прийти на вибори.

Рубрики