Перспективи проекту «Саакашвілі»

Директор аналітичного центру «Політика» Микола Давидюк в ефірі інтернет-телебачення Activetv.media відзначив, що губернатор Одеської області Михайло Саакашвілі за даними соціологів має 10-12% рейтингу, але юридично не може балотуватися на президента чи у парламент, бути прем’єром – не хоче. Тим не менш, на думку Миколи Давидюка, потенціал Саакашвілі все ж таки буде реалізований.саакашвілі1Політичний експерт Микола Давидюк стверджує, що потенційний політичний проект губернатора Одеської області має непогані перспективи, проте зараз ще сируватий. Не дивлячись на те, що рейтинг Саакашвілі зростає, під цей проект ще немає команди та, найголовніше, першого номера.

На думку Миколи Давидюка, зростання рейтингу Саакашвілі не означає, що він таким чином кидає виклик Порошенку. Грузин має свій електорат, який формується не лише за рахунок ББП, він перетягує прихильників всього спектра українських партій. У Саакашвілі є свій чіткий меседж боротьби із корупцією, навколо якого і формується електоральна база.

Експерт не виключає, що, маючи великий рейтинг, Саакашвілі може також мати один із найбільших анти-рейтингів. Українські політики будуть своєрідно реагувати на участь Саакашвілі у великій грі, тому слід очікувати, що на нього виллється багато бруду. Микола Давидюк не виключає, що до цькування Саакашвілі може приєднатися і Путін, який має старі конфлікти із ним.

Як саме реалізує себе проект «Саакашвілі» поки ще важко сказати однозначно. Але у нього є реальний досвід і бажання робити реформи, і люди про знають. Це створює великі перспективи для Саакашвілі  в українській політиці і можливі дострокові вибори парламенту внесуть ясність у цей процес.