Валерій Пільгун: програми кандидатів мають перетворитися із монологів у діалоги

Громадський діяч Валерій Пільгун в ефірі інтернет-телебачення Activetv.media заявив, що проблема багатьох кандидатів у депутати всіх рівнів полягає у відсутності реального діалогу між ними та виборцями. Лише створивши систему зворотного зв’язку можна говорити про реальне представництво виборців.

депутатыВалерій Пільгун переконаний, що ключем до порозуміння між кандидатом у депутати і виборцем є їх діалогічне спілкування. Для цього є безліч технологій – від «живої зустрічі» до обходу «від дверей до дверей». Проте, перед тим, як іти спілкувати із людьми, потрібно провести великий обсяг підготовчої роботи.

Для того, щоб зрозуміти, що ти збираєшся пропонувати виборцю, слід вивчити проблематику району. Як правило, це не є важким завданням для тих кандидатів, які самі проживають на даній території. Зазвичай, для цього не потрібно навіть проводити якісь соціологічні дослідження. Після вивчення проблематики, продумати, як саме буде вирішена та чи інша проблема. Для цього слід розробити план і під нього шукати все необхідні ресурси для його подальшого втілення у життя.

Тоді, коли сам кандидат стане експертом із проблем району та запропонує реальне їх вирішення, можна сподіватися, що люди висловлять довіру і підтримають кандидата на виборах.