Дмитро Гаврилюк: на наступних виборах ББП все одно отримає перше місце

Політолог Дмитро Гаврилюк в ефірі інтернет-телебачення Activetv.media заявив, що, не дивлячись на всі обставини, Блок Петра Порошенка все одно отримає найбільше місць у парламенті, якщо будуть проведені дострокові вибори. Відразу за ним – Опблок та «Самопоміч».

бппЗа словами експерта, останні данні соціологічних досліджень виявили значне зростання рейтингу Опблоку, «Батьківщини» та «Самопомочі». Це є логічним, адже політична та економічна ситуація, яка складається у країні, ніяк не сприяє росту рейтингу партії президента. Однак, Дмитро Гаврилюк відзначає, що не дивлячись ні на що, БПП все ж таки «тримає удар» і намагається якомога краще зберегти свої позиції. Завдяки цьому та синдрому «владної партії» президентська партія цілком може опинитися на першому місці за результатами дострокових парламентських виборів.

Непогані шанси має і «Батьківщина», яка примудряється залишатися і владною партією, і опозиційною. Дмитро Гаврилюк переконаний, що Юлія Тимошенко має прем’єрські амбіції, але явно не в цій ситуації. Політолог відзначає, що для «Батьківщини» на даний момент було б краще не мати топових міністрів, а продовжити критикувати діючу владу. В такому випадку їх шанси на наступних виборах значно зростають.

Активно використовує всі нинішні негаразди у країні і Опблок, який зараз впевнено набирає рейтинг. бпп2Список «їх тем» так і залишається незмінним: АТО, Схід, критика економічної політики уряду. На думку Дмитра Гаврилюка, Опблоку теж не слід зараз приєднуватися до нового складу уряду, навіть якщо їм це запропонують. Якщо ж вони все ж таки зроблять це, то Порошенко завжди може сказати, що «ми дали вам шанс, а ви його не використали».

У ситуації напруженої боротьби партій за владу виборцям слід більше думати про себе та про власний добробут. Людям не слід забувати, що політичні сили захищають,  першу чергу, власний інтерес, тому експерт радить всім громадянам більш критично відноситися до обіцянок кандидатів і не обирати тих, хто вже не виправдав їх довіри.