Дмитро Добродомов: Порошенко узурпує владу

Народний депутат України Дмитро Добродомов в ефірі інтернет-телебачення Activetv.media заявив, що Петро Порошенко узурпує владу на кшталт часів Януковича. Перший крок уже зроблений: Гройсман – прем’єр, Луценко – прокурор, а з судами все давно вирішено.

луцНардеп відзначає, що президент знаходиться у такій ситуації, коли можна довіряти тільки найближчому оточенню. Безперечно, він довіряв Шокіну, проте, під тиском Заходу його довелося змінювати. Зрозуміло що на також свою людину.

Вибір Порошенка був цілком логічним, адже Юрій Луценко має, в принципі, непогану репутацію, тому саме його кандидатуру і просували на посаду генпрокурора. Звичайно, за таку рокіровку потрібно було чимось поступатися. Наприклад, заступник генпрокурора призначається на весь строк, і він буде за Народним фронтом. З огляду на те, що за сам закон голосували здебільшого депутати від великих фінансово-промислових груп – колишні регіонали, то і там, швидше за все, існував договірняк.

Проте, самого Луценка на новій посаді можна буде судити тільки за справами. На думку Дмитра Добродомова, новоспечений генпрокурор має звільнити всю команду Шокіна, довести до суду справи «діамантових прокурорів», розслідувати факти корупції Яценюка. Сам же Юрій Віталійович із трибуни Верховної Ради заявив, що він доведе до кінця розслідування злочинів на Майдані, проте ані слова про розслідування фактів нової корупції. На сьогодні навіть закрито справу із розшуку дорогоцінностей Межигір’я за «відсутністю складу злочину».

Цікаво, що сама прокурорська «родина» не дуже вітала призначення Луценка. Це може означати, що він таки буде намагатися щось змінити. Проте, чи буде це «косметичний ремонт», чи буде змінюватися система буде видно із часом.