Українські політики “плагіатять” західні образи — експерт

1021941227Політичний аналітик Олександра Решмеділова в ефірі Інтернет-каналу “Active-TV” висловила думку, що українські політики використовують образи західних лідерів.


Експерт певна, що тенденція минулих десятиліть щодо запозичення всього з РФ слабне, і зараз є чіткий курс наслідування західних політиків. За її словами, для вітчизняних політиків основними законодавцями політичних трендів будуть: Трамп, Обама та Макрон.

Саме Макрон, як молодий, рішучий, активний і освічений політик буде панівним образом, у той час як традиційні західні лідери, наприклад Меркель, будуть відходити на другий план.

Щодо українських політиків, то Тимошенко та Яценюк oбрали собі вичікуючу позицію. Негатив вони не перебивають позитивом, а просто чекають момент. Як результат, майже неможливо щоб у медіапросторі з’явилось щось таке, що могло б здивувати українців і дискредитувати цих політиків. До того ж, це ті гравці, які зникали та повертались вже багато разів, а Тимошенко взагалі зуміла реабілітуватись після тюрми.

Порошенко, на думку Олександри Решмеділової, у новому році виправляв помилки свого досить невдалого новорічного привітання, яке він перетворив у банальну передвиборчу агітацію. Вже на Різдво він почув критику і виправив деякі нюанси, зокрема повернувши до кадру сім’ю, що у свою чергу є досить вдалою інтерпритацією образу сім’ї Обами.

Гройсман – це політик який потроху але зростає. Він стриманий, рухається обережно, не дозволяє собі різких заяв, при тому що завжди він грає роль другого плану. Причиною цього політичний аналітик називає те, що сам Гройсман є все ж політик регіонального світосприйняття, а також його тандем з Президентом. Гройсмана цілком можна назвати спеціалістом з ловлі правильних моментів.

Парубій, який на початку своєї політичної кар’єри вбачався експертом гравцем одного дня, все ж досить довго втримується у сідлі і вміло балансує, хоча і не є найвдалішим в історії спікером. Більш того, нещодавно він дебютував і порадував своїх виборців відносно вдалим новорічним відео привітанням.

Довідка. Олександра Решміділова дала інтерв’ю в рамках проекту “Розумні бесіди з розумними людьми” для Інтернет-каналу “Active-TV”.